Shenzhen Siwea Technology Co., Ltd

Brama barierowa i system parkowania

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAutomatyczne podnoszenie słupków

Otwarte parki Automatyczne podjazdy pachołki / hydrauliczne słupki parkingowe elektryczne

Otwarte parki Automatyczne podjazdy pachołki / hydrauliczne słupki parkingowe elektryczne

Open Parks Automatic Driveway Bollards / Hydraulic Electric Parking Bollards

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Siwea
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Automatyczne słupki dojazdowe

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pakiet drewnianych skrzynek
Czas dostawy: 7 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000 zestawów miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Automatyczne słupki dojazdowe aplikacji: Otwarte parki
Rosnący czas: 4S / 2S System hydrauliczny: Tak
materiał: materiał ze stali nierdzewnej Średnica kolumny: 219 mm
wysokość skoku: 600mm Grubość ścianki kolumny: 6mm

Otwarte parki Automatyczne podjazdy pachołki / hydrauliczne słupki parkingowe elektryczne

Automatyczne zastosowanie słupków drogowych

Produkty są szeroko stosowane w transporcie miejskim, wojskowych i krajowych ważnych instytucjach i okolicach, ulicach dla pieszych, autostradach, punktach poboru opłat, lotniskach, szkołach, bankach, dużych klubach, parkingach i wielu innych okazjach. Dzięki ograniczeniom dotyczącym przejeżdżających pojazdów skutecznie zagwarantowany jest porządek ruchu, czyli bezpieczeństwo głównych obiektów i miejsc.

1. Bramy ważnych jednostek, takich jak organy państwowe i wojsko: instaluj blokady drogowe i zabezpieczone przed zamieszkami, i kontroluj podnoszenie za pomocą elektrycznego, zdalnego sterowania lub karty kredytowej, skutecznie zapobiegając wjazdowi zewnętrznych jednostek pojazdów i nielegalnych pojazdów.

2. Ulica dla pieszych: zainstaluj blokadę drogową na skrzyżowaniu z deptakiem. Blokada jest w stanie uniesionym i ogranicza wjazd i wyjazd z pojazdów. W nagłych wypadkach lub w szczególnych okolicznościach (takich jak pożar, pierwsza pomoc, inspekcja przywództwa itp.) Blokadę można szybko opuścić, aby umożliwić przejazd pojazdu.

3. Pasek odcinający drogę: Bariery drogowe podnoszące mogą być stosowane w nie w pełni zamkniętych paskach izolacji drogowej, które zwykle uniemożliwiają skręcanie lub skręcanie pojazdów w lewo. W przypadku specjalnych warunków, takich jak budowa dróg i blokada dróg, blokady dróg mogą zostać obniżone, aby umożliwić przekierowanie pojazdów.

4. Plac wielozadaniowy: W ciągu dnia wzrastają blokady dróg, pojazdy nie mogą wjeżdżać na plac, a plac jest wykorzystywany jako tymczasowy parking w nocy. Blokady dróg są opuszczone i pojazdy mogą wejść na parking.

Charakterystyka wydajności produktu

1. Przyjmuje materiał ze stali nierdzewnej w ilości 3 0 4 lub więcej, jest galwanizowany i powlekany natryskowo, z okresem antykorozyjnym dłuższym niż 20 lat;

2, przy użyciu 3 M odblaskowej folii diamentowej, współczynnik odbicia może osiągnąć ponad 8 5;

3. Urządzenie zdalnego sterowania: Bariera bezprzewodowa może być używana do podnoszenia i opuszczania kolumny bariery w zakresie około 30 metrów wokół kontrolera.

4. Fakultatywna funkcja wykrywania radaru może chronić bezpieczeństwo przejeżdżających pojazdów i pieszych podczas podnoszenia kolumny podnoszącej;

5. Może być powiązany z innymi inteligentnymi systemami sterowania, takimi jak Internet przedmiotów, Bezpieczne miasto i inteligentny system zarządzania parkingami.

Wymiary

Nazwa produktu: Automatyczne słupki dojazdowe Podanie: Otwarte parki
Rising Time: 4S / 2S System hydrauliczny: tak
Materiał: Materiał ze stali nierdzewnej Średnica kolumny: 219 mm
Wysokość skoku: 600 mm Grubość ścianki kolumny: 6 mm

skrzynka kontrolna

1. Skrzynka kontrolna jest stabilna i zapobiega wypadkom spowodowanym niesprawnością;

2. Można zarządzać i kontrolować do 8 zestawów urządzeń kolumny podnoszącej, a każdą kolumnę podnoszącą można sterować oddzielnie;

3, z awarią antyterrorystyczną, funkcja reagowania na poŜar, w sytuacjach awaryjnych, moŜe zostać zmuszona do podniesienia się lub upadku;

4, z podczerwienią, radarem, zmysłem ziemi i innymi funkcjami wykrywania i ochrony pojazdu, może osiągnąć bezobsługowe inteligentne zarządzanie.

Zasada antykolizyjna

Samochód uderza w kolumnę podnoszącą, kolumna blokuje samochód, panel podłogowy i ograniczający kołnierz działają jak punkt ciężkości. Podparcie nie może być wykonane z delikatnych materiałów, takich jak odlewane aluminium i żeliwo, a podparcie musi być w bezpośrednim kontakcie z osadzonym, aby było mocne. Przeszedł na wcześniej pochowany fundament, tworząc solidny punkt wsparcia. Kołnierz antykolizyjny musi być w bezpośrednim kontakcie z wstępnie zakopanym, tworząc ruch tłoka, przekazując moc bezpośrednio do osadzonego i wstępnie zakopanego fundamentu w celu uwolnienia energii.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Siwea Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty