Shenzhen Siwea Technology Co., Ltd

Brama barierowa i system parkowania

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAutomatyczne podnoszenie słupków

Automatyczne zsuwanie słupków antypoślizgowych / zwarta konstrukcja Elektryczne słupki zabezpieczające

Automatyczne zsuwanie słupków antypoślizgowych / zwarta konstrukcja Elektryczne słupki zabezpieczające

Anti Crash Automatic Retractable Bollards / Compact Structure Electric Security Bollards

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Siwea
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Automatyczne chowane słupki

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pakiet drewnianych skrzynek
Czas dostawy: 7 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000 zestawów miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Automatyczne chowane słupki Struktura: Kompaktowa struktura
Rosnący czas: 4S / 2S System hydrauliczny: Tak
materiał: materiał ze stali nierdzewnej Średnica kolumny: 219 mm
wysokość skoku: 600mm Grubość ścianki kolumny: 6mm

Automatyczne zsuwanie słupków antypoślizgowych / zwarta konstrukcja Elektryczne słupki zabezpieczające

Półautomatyczne, rosnące słupki

Klawisz ręczny służy do blokowania lub zwalniania kolumny podnoszącej. Gdy urządzenie znajduje się w stanie uniesionym, cylinder jest ręcznie wciskany przez klucz po zwolnieniu go przez klucz. Gdy jest na pozycji, jest automatycznie blokowany. Po ponownym naciśnięciu klawisza nastąpi automatyczne podniesienie.

Ten rodzaj produktu jest stosowany w miejscach, gdzie nie ma potrzeby startowania i lądowania. Albo nie ma miejsca dla ochroniarzy. Głównym powodem jest to, że półautomatyczny koszt budowy jest niski, a drugi to fakt, że półautomatyczna kolumna podnosząca nie ma panelu sterowania lub szafka sterownicza ma wysokie bezpieczeństwo.

Można na przykład korzystać z ulic dla pieszych, placów itp. Ponadto niektóre wejścia i wyjścia o dużej szerokości mogą być używane z całkowicie automatycznymi kolumnami podnoszącymi.

Charakterystyka półautomatycznego wzrostu słupków

1. Przyjmuje materiał ze stali nierdzewnej w ilości 3 0 4 lub więcej, jest galwanizowany i powlekany natryskowo, z okresem antykorozyjnym dłuższym niż 20 lat;

2. Każdy element może być złożony i zdemontowany za pomocą śrub podczas konserwacji i naprawy bez niszczenia osadzonego fundamentu;

3, struktura montażowa, osadzone wiadro może być używane na stałe;

4. W przypadku awarii zasilania lub awarii, jeżeli kolumnę podnoszącą należy obniżyć w stanie uniesionym, podniesioną kolumnę można ręcznie obniżyć do pozycji poziomej, aby umożliwić przejazd pojazdu;

5, przy użyciu 3 M odblaskowego filmu rastrowego, współczynnik odbicia może osiągnąć więcej niż 8 5;

Wymiary

Średnica kolumny: 2 1 9 mm, na zamówienie; wysokość skoku: 600 mm, na zamówienie; grubość ścianki kolumny: 6 mm, na zamówienie; materiał kolumny to stal nierdzewna 304;

Opcjonalny pierścień światła ostrzegawczego lub lampka ostrzegawcza do kolumny.

Nazwa produktu: Automatyczne chowane słupki Struktura: Kompaktowa struktura
Rising Time: 4S / 2S System hydrauliczny: tak
Materiał: Materiał ze stali nierdzewnej Średnica kolumny: 219 mm
Wysokość skoku: 600 mm Grubość ścianki kolumny: 6 mm

Podanie

Produkty są szeroko stosowane w transporcie miejskim, wojskowych i krajowych ważnych instytucjach i okolicach, ulicach dla pieszych, autostradach, punktach poboru opłat, lotniskach, szkołach, bankach, dużych klubach, parkingach i wielu innych okazjach. Dzięki ograniczeniom dotyczącym przejeżdżających pojazdów skutecznie zagwarantowany jest porządek ruchu, czyli bezpieczeństwo głównych obiektów i miejsc.

1. Bramy ważnych jednostek, takich jak organy państwowe i wojsko: instaluj blokady drogowe i zabezpieczone przed zamieszkami, i kontroluj podnoszenie za pomocą elektrycznego, zdalnego sterowania lub karty kredytowej, skutecznie zapobiegając wjazdowi zewnętrznych jednostek pojazdów i nielegalnych pojazdów.

2. Ulica dla pieszych: zainstaluj blokadę drogową na skrzyżowaniu z deptakiem. Blokada jest w stanie uniesionym i ogranicza wjazd i wyjazd z pojazdów. W nagłych wypadkach lub w szczególnych okolicznościach (takich jak pożar, pierwsza pomoc, inspekcja przywództwa itp.) Blokadę można szybko opuścić, aby umożliwić przejazd pojazdu.

3. Pasek odcinający drogę: Bariery drogowe podnoszące mogą być stosowane w nie w pełni zamkniętych paskach izolacji drogowej, które zwykle uniemożliwiają skręcanie lub skręcanie pojazdów w lewo. W przypadku specjalnych warunków, takich jak budowa dróg i blokada dróg, blokady dróg mogą zostać obniżone, aby umożliwić przekierowanie pojazdów.

4. Plac wielozadaniowy: W ciągu dnia wzrastają blokady dróg, pojazdy nie mogą wjeżdżać na plac, a plac jest wykorzystywany jako tymczasowy parking w nocy. Blokady dróg są opuszczone i pojazdy mogą wejść na parking.

5. Otwarte parki: podwyższone blokady drogowe są instalowane na otwartych skrzyżowaniach parku. Blokady drogowe są zwykle podnoszone, aby nie dopuścić do przejazdu pojazdów, a zwiedzający mogą swobodnie przejść. W szczególnych przypadkach opuść barierę windy, aby umożliwić przejazd pojazdu.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Siwea Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty