Shenzhen Siwea Technology Co., Ltd

Brama barierowa i system parkowania

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAutomatyczne podnoszenie słupków

Anticollision Remote Control Pod pachami, wysuwane słupki parkingowe

Anticollision Remote Control Pod pachami, wysuwane słupki parkingowe

Anticollision Remote Control Driveway Bollards , Retractable Parking Bollards

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Siwea
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Ścieżki dojazdowe na zdalne sterowanie

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pakiet drewnianych skrzynek
Czas dostawy: 7 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000 zestawów miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Ścieżki dojazdowe na zdalne sterowanie Funkcja: Antykolekcja
Rosnący czas: 4S / 2S System hydrauliczny: Tak
materiał: materiał ze stali nierdzewnej Średnica kolumny: 219 mm
wysokość skoku: 600mm Grubość ścianki kolumny: 6mm

Anticollision Remote Control Pod pachami, wysuwane słupki parkingowe

Zasada antykolizyjna

Samochód uderza w kolumnę podnoszącą, kolumna blokuje samochód, panel podłogowy i ograniczający kołnierz działają jak punkt ciężkości. Podparcie nie może być wykonane z delikatnych materiałów, takich jak odlewane aluminium i żeliwo, a podparcie musi być w bezpośrednim kontakcie z osadzonym, aby było mocne. Przeszedł na wcześniej pochowany fundament, tworząc solidny punkt wsparcia. Kołnierz antykolizyjny musi być w bezpośrednim kontakcie z wstępnie zakopanym, tworząc ruch tłoka, przekazując moc bezpośrednio do osadzonego i wstępnie zakopanego fundamentu w celu uwolnienia energii.

Charakterystyka pachołków na drodze zdalnego sterowania

1. Przyjmuje materiał ze stali nierdzewnej w ilości 3 0 4 lub więcej, jest galwanizowany i powlekany natryskowo, z okresem antykorozyjnym dłuższym niż 20 lat;

2. Każdy element może być złożony i zdemontowany za pomocą śrub podczas konserwacji i naprawy bez niszczenia osadzonego fundamentu;

3, struktura montażowa, osadzone wiadro może być używane na stałe;

4. W przypadku awarii zasilania lub awarii, jeżeli kolumnę podnoszącą należy obniżyć w stanie uniesionym, podniesioną kolumnę można ręcznie obniżyć do pozycji poziomej, aby umożliwić przejazd pojazdu;

5, przy użyciu 3 M odblaskowego filmu rastrowego, współczynnik odbicia może osiągnąć więcej niż 8 5;

6. Urządzenie zdalnego sterowania: Bariera bezprzewodowa może być używana do podnoszenia i opuszczania kolumny bariery w zasięgu około 30 metrów wokół kontrolera.

7. Opcjonalna funkcja wykrywania radaru może chronić bezpieczeństwo przejeżdżających pojazdów i pieszych podczas podnoszenia kolumny podnoszącej;

8. Może być powiązany z innymi inteligentnymi systemami sterowania, takimi jak Internet przedmiotów, Bezpieczne miasto i inteligentny system zarządzania parkingami.

Wymiary

Średnica kolumny: 2 1 9 mm, na zamówienie; wysokość skoku: 600 mm, na zamówienie; grubość ścianki kolumny: 6 mm, na zamówienie; materiał kolumny to stal nierdzewna 304;

Opcjonalny pierścień światła ostrzegawczego lub lampka ostrzegawcza do kolumny.

Nazwa produktu: Ścieżki dojazdowe na zdalne sterowanie Zasilacz: 230V / 380V / 110V
Rising Time: 4S / 2S System hydrauliczny: tak
Materiał: Materiał ze stali nierdzewnej Średnica kolumny: 219 mm / Dostosowane
Wysokość skoku: 600 mm / Dostosowane Grubość ścianki kolumny: 6 mm / Dostosowane

skrzynka kontrolna

1. Skrzynka kontrolna jest stabilna i zapobiega wypadkom spowodowanym niesprawnością;

2. Można zarządzać i kontrolować do 8 zestawów urządzeń kolumny podnoszącej, a każdą kolumnę podnoszącą można sterować oddzielnie;

3, z awarią antyterrorystyczną, funkcja reagowania na poŜar, w sytuacjach awaryjnych, moŜe zostać zmuszona do podniesienia się lub upadku;

4, z podczerwienią, radarem, zmysłem ziemi i innymi funkcjami wykrywania i ochrony pojazdu, może osiągnąć bezobsługowe inteligentne zarządzanie.

Plan budowy

1, otwarcie dołu fundamentu

Użyj młota do kopania, aby wykonać oryginalne uszkodzenie nawierzchni w obszarze szczelinowym (jeśli pierwotny chodnik jest płytą podłogową lub kamiennymi schodami, spróbuj wykopać cały materiał bez niszczenia oryginalnego materiału), użyj pneumatycznego chwytaka i łopaty do współpracy z koparką do wykopania pod ziemią. Do głębokości 1,4 metra.

2, warstwa przesiąkania wody

W miejscu instalacji żwir 300 mm m należy umieścić na dnie studzienki fundamentowej jako warstwę przesiąkową drenażu i wielokrotnie zagęszczać.

3, Sprzęt na miejscu

Gdy urządzenie jest na miejscu, urządzenie umieszcza się na warstwie przesiąkowej fundamentu studzienki tak, aby środek kolumny znajdował się na poziomej linii. Pamiętaj, aby być poziomym ze wszystkich stron. Niwelując poziom lub poziom podczerwieni, górna powierzchnia zewnętrznego cylindra znajduje się na ogół nieznacznie powyżej poziomu gruntu 3 - 5 m m. Backfill 1 5 0 - 2 0 0 mm głębokości żwiru, dla uzyskania efektu mocowania kolumny.

4, Mocowanie rurociągu

Użyj metalowej rury ocynkowanej lub rury PCV, kolana, trójnika, podłącz przewody każdej kolumny do zarezerwowanych otworów dystrybucyjnych i wzmocnij kable, aby ułatwić późniejszą kontrolę linii. Założyć rurkę z drutu lub taśmy klejącej, aby osiągnąć funkcję mocowania rury przewodowej, zapobiegając pęknięciu kabla podczas zasypywania betonu i zapobiegając wlaniu się betonu.

5, Uruchomienie urządzenia

Włącz obwód urządzenia i wykonaj operację podnoszenia i opadania. Obserwuj wzrost i upadek sprzętu, wyreguluj wysokość sprzętu i sprawdź sprzęt pod kątem wycieku oleju.

6, Wylewanie betonu

Równomiernie napełniać beton C 3 0 wokół sprzętu, aby chronić sprzęt i uniemożliwić przedostanie się betonu do urządzenia. Użyj wibracyjnego pręta do wibrowania betonu, aby zmniejszyć szczelinę. Po 5 godzinach zrób powierzchnię, a powierzchnia powinna być płaska. Jeśli pozycja sprzętu ulegnie zmianie podczas zalewania, należy go zatrzymać na czas. Po zakończeniu regulacji kontynuuj budowę i zakończ drugą pracę wylewania. Po zakończeniu drugiego nalewania przez 2 4 godziny można go zdebugować, ale nie otworzyć na ruch drogowy.

7, utrzymanie nawierzchni

Okres utrzymywania wynosi około 7 dni. Jeżeli pojazd silnikowy musi przejść normalnie podczas okresu utwardzania, stalową płytę należy ułożyć ponad sprzętem, aby zapewnić gładkie drogi.

8, Trening akceptacyjny

Po akceptacji projektu zostanie dostarczona odpowiednia instrukcja obsługi i inne materiały, a wyznaczony personel Strony A będzie systematycznie szkolony.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Siwea Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty