Shenzhen Siwea Technology Co., Ltd

Brama barierowa i system parkowania

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyUltradźwiękowy system prowadzenia parkingu

Centrum handlowe System nawigacji parkingowej z wieloma deskami

Centrum handlowe System nawigacji parkingowej z wieloma deskami

Shopping Mall Car Parking Guidance System With Multiple Display Boards

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SW
Orzecznictwo: CE,SGS
Numer modelu: SW-UW1

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 system
Cena: Negotiatable
Szczegóły pakowania: Drewniana walizka.
Czas dostawy: 7 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000pcs na miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Napięcie robocze: AC220V (110 V) ± 10% 50 Hz Tryb komunikacji: RS485 (TCP / IP) opcjonalnie
Odpowiednie środowisko: Wewnątrz wilgotność robocza: ≤95% bez kondensacji
Czas gwarancji: 1 rok Instalacja: montaż mostu sufitu

Wewnętrzny system prowadzenia parkingów z wieloma deskami do wyświetlania w centrum handlowym

Jako ostateczne rozwiązanie powyższych problemów, Sewo Parking Guidance System (PGS) został specjalnie zaprojektowany w oparciu o detekcję ultradźwiękową i technologię komunikacji RS485. Koncepcja systemu polega na wskazaniu niezajętego miejsca parkingowego i doprowadzeniu kierowców do zaparkowania w krótkim czasie.

Oprogramowanie do zarządzania:

Wielojęzyczna aplikacja graficzna opracowana w oparciu o oprogramowanie baz danych Windows7 i SQL z intuicyjnym interfejsem użytkownika. Uproszczona obsługa i pełne funkcje

Ogólne wyświetlanie:

Pierwsze elementy powitania kierowców na parkingu wyposażonym w SEWO PGS. Ogólny wyświetlacz LED na wejściach informuje o liczbie wolnych miejsc na każdym piętrze.


Wyświetlanie sektorów:

Wyświetlanie sektorów w narożnikach i skrzyżowaniach mówi, w którym kierunku należy się wybrać, aby wybrać jeden, moduły kolorów, takie jak czerwony. Pozdrawiam .Blue służą do rozróżniania typów parkowania i kierowców prowadzących w odpowiednie miejsca

Procesor centralny:

Jest to jeden z systemów SEWO PGS, który zajmuje się przetwarzaniem danych. Przechowywanie i wydawanie informacji. Proces One Center może zarządzać 60-punktowymi kolektorami danych (3.600 czujników)

Zasada działania:

Czujnik ultradźwiękowy i przedłużony wskaźnik pola są instalowane na każdym parkingu, aby wykryć / wskazać obecność pojazdu; informacje są zbierane przez moduł zbierający dane. Przetwarzane przez procesor centralny. A następnie zwolniony do wyświetlacza LED, Poinformuj o dostępności sterowników przed ich wejściem do
parkingi

Czujnik ultradźwiękowy:

Ultradźwiękowy moduł wykrywania instaluje się tuż nad środkiem miejsca parkingowego, aby monitorować obecność pojazdu i dostarcza informacje w czasie rzeczywistym do systemu PGS.

Wskaźnik Bay

Wskaźnik LED o wysokiej jasności kontrolowany przez czujnik ultradźwiękowy, informujący o statusie zajętości każdego miejsca parkingowego za pomocą innego podświetlenia koloru Czerwony Kolor wskazuje miejsce zajmowane. Kolor zielony wskazuje dostępność, kolor niebieski oznacza, że ​​spacja ma specjalne możliwości wyłączenia.

Data Collector służy jako procesor z komentarzem centralnym do czujników ultradźwiękowych i wyświetlacza LED. Pobiera informacje o czujnikach i przesyła je do procesora centralnego, a także pomaga w przekazywaniu informacji o dostępności z centralnego procesora do wyświetlacza LED

Nasze Usługi

Pomoc techniczna: Skorzystaj z profesjonalnego zespołu wsparcia technicznego oferującego usługi 24/7, pomóż zaprojektować System nawigacji zgodnie z planem parkingu, przygotować materiały do ​​przetargu, oferując wsparcie techniczne podczas instalacji i po instalacji.

Gwarancja: 3 lata gwarancji po zainstalowaniu

Usługi OEM / ODM: jeśli projekt ma więcej niż 100 miejsc parkingowych, może drukować logo na wszystkich haftach, ODM jest również mile widziany.

Płatności: T / T, western union

Czas realizacji: w ciągu 20 dni roboczych

Skontaktuj się z nami już dziś, aby porozmawiać i zobaczyć, co możemy dla Ciebie zrobić.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Siwea Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty